İrtibat Tel : 
GSM : 
0216 419 28 41
0544 579 19 99

Bizden Haberler

KARAMAN İLİNDEYİZ

 Anti Haşere İlaçlama firması olarak KARAMAN ilinde 2.Şubemizi açmaktayız.  ... Haber Detayı

Hizmetlerimiz 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigorta Kapsamındadır.

 Hizmetlerimiz 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigorta Kapsamındadır. ... Haber Detayı

İŞ YERLERİ ÜCRETSİZ ÖN KEŞİF İSTEYİNİZ.

 ÜCRETSİZ PROFESYONEL KEŞİF Haşere ve kemirgen mücadelesi kuşkusuz doğru tanı, uygun yöntem, uygun insektisit ve rodentisit seçimi ... Haber Detayı

7 Gün 24 Saat detaylı bilgilendirme

 7 Gün 24 Saat  İLAÇLAMA  Tüm haşereler Hakkında Gün içi online yada  0216 419 28 41Numaralı Telefonumuzu Aradığınız... Haber Detayı

AİLENİZİN VE SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIKLARINI RİSKE ATMAYINIZ!..

 AİLENİZİN VE SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIKLARINI RİSKE ATMAYINIZ!..  Böcek ve fare mücadelesi işlerinizi kimlere yaptırdı... Haber Detayı

Avcılar Böcek İlaçlama - Anti Haşere İlaçlama

 

 Avcılar Böcek İlaçlama;

Kısaca Tarihi;Avcılar ilçesi, doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece İlçesi, batısında Esenyurt ve Yakuplu beldeleri, kuzeyinde Bahçeşehir beldesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş İstanbul'a 27 km uzaklıkta olan bir ilçedir.
Avcılar'da sanayinin hızla büyümesiyle, çok sayıda sanayi kuruluşları oluşturulmuştur. Avcılar ilçesinin E-5 Kara yolu üzerinde olması, ilçeye büyük hareket kazandırır. Londra Asfaltı'nın sağında, büyük bir alana sahip olan İstanbul Üniversitesi'nin çok önemli bir yeri vardır.  Türkiyenin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri İstanbul'dur.

Avcılar’da İlaçlama faaliyetleri 10 mahalle’de devam etmektedir. Bunlar; 

Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Deniz köşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, M.Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Yeşilkent Mahallesidir. 

Avcılar genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tespih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi şeklinde sıralanabilir.

Anti Haşere İlaçlama, İstanbul’un her ilçesineuygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır.Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet veren şirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.

 

 Hizmet sunduğumuz ilçeler

Copyright © 2011 Anti HAŞERE İlaçlama - Hasanpaşa Mah.Hat Cad.No:8/B Sultanbeyli / İSTANBUL
Tel : 0216 419 28 41 - 0544 579 19 99 Fax: 0216 419 65 54 Co-Soft Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri