İrtibat Tel : 
GSM : 
0216 419 28 41
0544 579 19 99

Bizden Haberler

KARAMAN İLİNDEYİZ

 Anti Haşere İlaçlama firması olarak KARAMAN ilinde 2.Şubemizi açmaktayız.  ... Haber Detayı

Hizmetlerimiz 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigorta Kapsamındadır.

 Hizmetlerimiz 3.Şahıs Mali Sorumluluk Sigorta Kapsamındadır. ... Haber Detayı

İŞ YERLERİ ÜCRETSİZ ÖN KEŞİF İSTEYİNİZ.

 ÜCRETSİZ PROFESYONEL KEŞİF Haşere ve kemirgen mücadelesi kuşkusuz doğru tanı, uygun yöntem, uygun insektisit ve rodentisit seçimi ... Haber Detayı

7 Gün 24 Saat detaylı bilgilendirme

 7 Gün 24 Saat  İLAÇLAMA  Tüm haşereler Hakkında Gün içi online yada  0216 419 28 41Numaralı Telefonumuzu Aradığınız... Haber Detayı

AİLENİZİN VE SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIKLARINI RİSKE ATMAYINIZ!..

 AİLENİZİN VE SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIKLARINI RİSKE ATMAYINIZ!..  Böcek ve fare mücadelesi işlerinizi kimlere yaptırdı... Haber Detayı

Adalar Böcek İlaçlama - Anti Haşere İlaçlama

 

 Adalar Böcek İlaçlama;

Kısaca Tarihçesi; Adalar ilçesi, İstanbul'un Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası olmak üzere 9 adadan oluşan ilçesidir ve nüfusu yaklaşık 2008 yılındaki sayımlara göre 18.000 kadardır. Adalar ilçesinin merkezi Büyükadadır ve 5 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler; Maden Mahallesi, Nizam Mahallesi, Kınalıada Mahallesi, Burgazadası Mahallesi, Heybeliada Mahallesidir. Adalar ilçesinin, özellikle Bizans döneminde birçok saray mensubunun sürgün yeri olması nedeniyle bir diğer adı da Prens Adaları'dır.

Adalar'ın İstanbul'a en yakın olanı Kınalıada, en uzak olanı ise Tavşan adasıdır. Adalar ilçesine ilk vapur seferleri 1846 yılında Galata Köprüsü'nden başlamıştır. Günümüzde ise kabataş, Kadıköy ve Bostancı'dan sürekli deniz yolu bağlantısı vardır.

Adalar'da yaşayan insan nüfusunun çeşitli toplumsal ve siyasi olaylar sonucu dönem dönem buradan ayrılması ve yerleşim alanlarının az olması nedeniyle nüfusu azalmıştır. Özellikle 1950'den günümüze kadar, Adalar'da sürekli oturan nüfus azalırken yörenin etnik ve sosyal yapısı da değişmiştir. Hıristiyan, özellikle de Rum ve Ermeni nüfusta çok büyük azalma olurken İstanbul içi ve dışı doğumlu Müslüman nüfus büyük bir artış göstermiştir.

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehridir. Nüfusun artması ile birlikte böcek, haşere ve farelerde yiyecek bulmak amacı ile insanların yaşam alanlarına yönelmektedir.

Anti Haşere İlaçlama olarak, firmamız Adalar ilçesi ve İstanbul genelinde tüm semtlere böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. 

Adalar genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırkayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. 

Anti Haşere İlaçlama, İstanbul’un her ilçesineuygun ve ekonomik fiyat garantisi ile en güvenilir şekilde ilaçlama uygulamasını sunmaktadır.Etkili ilaçlar ve uzman personeli ile hizmet veren şirketimizi arayarak her türlü yardımı alabilirsiniz.Hizmet sunduğumuz ilçeler

Copyright © 2011 Anti HAŞERE İlaçlama - Hasanpaşa Mah.Hat Cad.No:8/B Sultanbeyli / İSTANBUL
Tel : 0216 419 28 41 - 0544 579 19 99 Fax: 0216 419 65 54 Co-Soft Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri